Webhosting fecony.eu bude stačiť?

Čaute som nový a nevyznám sa v drupale. Chcem vyskúšať drupal a založiť na ňom blog a narazil som na zaujímavú ponuku od fecony.eu webhosting na rok zadarmo. Tá spoločnosť vyzerá byť nová a chcem sa opýtať či tu niekto s nimi má skúsenosť alebo či nebude problém podľa parametrov, ktoré poskytujú rozbehnúť na ich hostingu drupal s nejakými modulmy.

Cauko,
ak si chces veci iba vyskusat a postupne sa ucit, lepsie riesenie je rozbehat si veci na svojom pc. Na skusanie roznych novych veci je zase vhodny simplytest.me, kde mas prostredie dostupne na 24hodin.
Ku tomu hostingu - moc info na tom webe nie je, a to ze je free a bez reklam je podozrive :slight_smile: Najlepsie asi vyskusat a uvidis.
Ak sa chces Drupal naucit, 9.9. budeme mat v Bratislave free trening, viac info bude coskoro.

Ďakujem za odpoveď :slight_smile: Vyskúšal som ich a zatiaľ všetko funguje vpohode :slight_smile: Zistil som dokonca, že support ovláda aj slovenčinu a pomohli mi s inštaláciou uvidíme či budem spokojný aj v budúcnosti ale zatiaľ som. :slight_smile: btw. vyskúšam to rozbehať aj na mojom PC kde budem mať test verziu ďakujem za odporúčania :slight_smile: