Vytvorenie galerie s kategoriami

Dobrý den, uz som zufali takze dufam, ze volakto pomoze. Potrebujem vytvorit v drupal 7 galeriu ale nie jednoduchu ze po kliknuti v menu na galriu mi nabehne stranka so vsetkymi obrazkami, ktore sa budu zobrazovat v lightboxe. Ja potrebujem aby v menu bola polozka galeria, ked na nu kliknem zobrazi sa stranka s nazvami kategorie a nad nazvom kategorie bude obrazok ktory sa nachadza uz v kategori (obrazok sa bude menit automaticky po nahrani nove, cize najnovsi v tej kategori, alebo nahodnne ak to ide) a ked kliknem na nazov kategorie alebo obrazku hodi ma to na stranku s kategoriou kde uz budu vsetky nahlady obrazkov. A ked kliknem na nejaky nahlad otvori mi dalsiu stranu kde bude obrazok pod ktory sa bude dat komentovat a ktory sa bude dat hodnotit. No a aby som nemusel chodit stale spet tak na stranke s konkretnym obrazkom bude strankovanie ktory odkaze na dalsi obrazok alebo predchadzajuci.

Prosim vas ak by niekto vedel ako to docielit budem velmi rad ale ja ak mate nejaky napad ako na to! kazdicka malinka rad mi pomoze :slight_smile:

A pre lepsiu predstavu jedna stranka ktora to tak ma konoha.cz