Spolupráca

Na začiatku je v biznise vždy nápad. Skutočne dobrý nápad. Nápad síce znamená len 1% z každého úspešného projektu, ale jednotka neznamená nikdy nulu.
Ja mám tiež jeden taký svoj nápad. V internetovom prostredí síce jeho základná idea už roky úspešne prežíva, ale je divné, že ju dodnes nikto nedokázal vyšperkovať a dotiahnúť až takmer k dokonalej podobe . A možno len nikto z tých 6 a pol milárd ľudí na nej doteraz neuvidel to, čo ja :).
Realizovať myšlienku a dotiahnuť ju do úspešného konca je asi na každom projekte to najťažšie. Viem si predstaviť, že by som to dokázal aj sám. Hlavne ak daný projekt nevyžaduje žiadne rozsiahle investície. Teda pokiaľ ľudský um za tú hmotnú investíciu nepovažujeme. Lenže prečo sa nepodeliť, ak existujú aj efektívnejšie cesty? 50% zo 100 je predsa vždy viac ako 100% z 10.
Na bližšie detaily je vždy čas aj neskôr, ale pokiaľ výsledkom produktu nemajú byť iba prázdne reči, nevyhnutnou podmienkou je neprechádzať popri nápadoch len tak bez povšimnutia. Jeden taký leží teraz na zemi. Stačí ho zdvihnúť. Stačí vedieť trochu viac o tom, čo znamená skratka CMS resp. Drupal. Stačí byť čestný a dodržiavať dohody.
Ano, toľko málo na začiatok stačí. A komu nestačí, podrobnosti vždy nájde na konci svojho jazyka. Alebo v odpovedi z emailu [email protected]

Nepozeras vela mystickych serialov?:slight_smile:

Nepozeram, pockaj si na vysledok . Zverejnim ten projekt aj tu, ked pride jeho cas. Aby si niekto buchal po cele, ze prepasol sancu :slight_smile:

Slovami projekt nepostavíš, takže keby si ten text skrátil o polovicu tak by si sa možno niekam realne pohol a ja by som nezabil svoj čas,…