Spolupráca - drupalista

Dobrý deň, hľadáme programátora!

Máme internetovú stránku www.modesto.sk vytvorenú v red. systéme Drupal.
S webom sme spokojný, je rýchly, v kľúčových slovách sa posúvame stále dopredu.

Na stránke je ale stále mnoho nedotiahnutých a nedorobených vecí.

Máme však problém s plnením úloh a hlavne termínov od nášho aktuálneho programátora.

S jeho prácou sme spokojný, ale dopracovať sa k požadovanému výsledku je časovo náročné a už sme stratili trpezlivosť na neustále výhovorky prečo to či ono ešte nieje hotové.

Preto sa pokúšam nájsť schopnú náhradu za nášho aktuálneho programátora, niekoho spoľahlivého, samostatného a schopného doťahovať veci do konca.

Hľadám niekoho na dlhodobú spoluprácu, kto dokáže prebrať rozrobenú webovú stránku, zorientovať sa vnej a pokračovať v jej budovaní.

Pripravujeme aj ďalšie weby a projekty, kde sa nám schopný programátor zíde.

Pokiaľ by pre Vás, bola naša spolupráca zaujímavá, budem rád za osobné prípadne on-line stretnutie na skype.

Naša firma má sídlo v Kostolnej pri Dunaji (kúsok od Senca), ja som z Bratislavy.

kontakt na mňa [email protected]

Teším sa na Vašu odpoveď a prajem pekný deň

s pozdravom
								Svätopluk Dubský

Dobrý deň,

reagujem na Váš príspevok, neviem, či ste už našli vhodného človeka:-) Zaoberám sa tvorbou web stránok ako projektová manažérka - to znamená, že riadim proces - komunikujem s klientom a zadávam úlohy spolupracovníkom - programátorom.

Okrem toho aj robím content - obsah web stránok, na ktorých pracujeme. Píšem texty, vkladám a formátujem v redakčnom systéme, vkladám fotografie a iný obsah.

Pozrite na www.akerra.sk a ak budete mať pocit, že by sme mohli spolupracovať, ozvite sa. Taktiež mám záujem o dlhodobú spoluprácu. Som z Bratislavy.

Prajem Vám príjemný deň

Ing. Alexandra Hanusová
project manager
0905 331 611
[email protected]
AKERRA, s.r.o.