Reset východzých nastavení prehliadačov

ahojte, prosím vás potrebujem reset východzých nastavení prehliadačov, ten kód je na tejto linke?
www.drupal.cz/files/style.css_.txt
a potom to doplním na začiatok súboru style.css, čiže ho prepíšem ? dobre chápem? ďakujem za radu :slight_smile:

Podľa knihy 333 tipu a triku pro Drupal som si stiahol rar-ko ale tam je tých súborov kopa, a ja som s toho vôl, že ktorý to ma byť. http://developer.yahoo.com/yui/reset/ alebo ak mi viete poradiť ktorý tam dať, aj to ma poteší a pomôže :slight_smile:

www.luft.sk

Správny súbor nájdeš ak rozbalíš tu yui library v yui/build/reset/reset.css alebo pre produkciu yui/build/reset/reset-min.css pre resetovanie fontov tam mas yui/build/reset-fonts/reset-fonts.css

Inač ak robíš themu pre Drupal skus začať s nejakou base themou ktorá už má tieto veci aplikované a poskytuje aj ďalšie rozšírené funkcie. Napr. môžeš skúsiť http://drupal.org/project/omega a podľa návodu ktorý nájdeš v dokumentácii môžeš potom urobiť subthemu na základe tejto Omega Base themy.

ďakujem za typ, témy si len zatiaľ upravujem, troška v css, troška php, ako potrebujem zobraziť písmo, alebo názov stránky, ale tento reset súbor potrebujem aby prehliadače zobrazovali rovnako moju stránku. No ale výsledok moc nevidím aj keď som to tam pajcol.

www.luft.sk

V subore yourthemename.info potrebujes este ten css subor nalinkovat aby sa prejavili zmeny. napr. pre Drupal 6 to vyzera nejako takto.

stylesheets[all][] = somecssfile.css
stylesheets[all][] = reset.css

a v sedmičke je to ako, lebo som teraz prešiel na sedmičku. Ďakujem za odpoveĎ
www.luft.sk

V Drupal 7 je to rovnako.

stylesheets[all][] = reset.css
Smozrejme toto platí ak maš css a .info file v tom istom adresari. Pokial mas css v adresari napr. css tak potom - stylesheets[all][] = css/reset.css