Prednasky - BA

I keď viem, že u nás je Drupalistov naozaj veľmi málo, napadlo ma, po vzore českého Drupal tímu a tiež faktu, že oficiálne Drupal Cony sú organizované prevažne ďaleko od Slovenska, zorganizovať u nás prednášku o Drupale.

Zatiaľ je to len idea, ale ak bude dostatočný záujem a pripojil by sa ku mne ešte niekto na prednášanie, nevidel by som dôvod to neskúsiť.

Napíšte do komentárov, či by ste mali záujem. Taktiež aké témy vás zaujímajú, s čím máte najviac problémov a podobne. Ak ste skúsený drupalista a mali by ste záujem niečo predniesť, nezabudnite do komentáru napísať tému vašej prednášky.

Z 99% by bola prednáška v Bratislave. Jednalo by sa o klasickú prednášku v rozsahu zopár hodín a teda na rozdiel od intenzívneho kurzu by bola celá akcia zdarma. Predpokladám, že by sa to celé uskutočnilo v priebehu letných prázdnin na niektorej z vysokých škôl. Pravdepodobne by sa to celé mohlo prenášať on-line prostredníctvom EVa.

Ako hovorím, zatiaľ chcem zistiť len váš záujem a či sa nájde niekto, kto by chcel spoluprednášať.

Komentare a nezavezna registracia na mojom blogu:
http://ivanjaros.net/prvy.slovensky.drupal.meeting.volne.prednasky