Peto nam odchadza! Hladame Drupalistu do partie :)

Ahojte,

nas super Drupalista v Globallogic, Peto Lachky, sa rozhodol kvoli milym rodinnym povinnostiam stiahnut sa do Brna a tym padom ukoncit spolupracu s nami v Kosiciach. Je to seniorny Drupal developer, ktory este stale pracuje na nasom projekte pre zakaznika the Economist. Ti maju svoje riesenia poskladane v Drupale pricom na tomto rieseni bezia 3 produkty, ktore ma Economist v prevazdke. Hladame preto za Peta adekvatnu nahradu. Malo by ist o skuseneho developera, ktory ma rad Drupal a tak isto aj dalsie nove technologie nakolko Economist je aj o nich. Hladame niekoho so super anglictinou, kedze bude na dennej baze komunikovat s kolegami z UK. Ale co je najpodstatnejsie, hladame niekoho, kto doplni skvelu partiu, aka uz na Economiste je.
Toto su nase predstavy.

A co vieme ponuknut?
Ako som spominala, Economist je projekt o novych technologiach, chalani skusaju nove veci a prichadzaju s novymi napadmi, ktore Economist velmi rad prijme. Ak mas rad komunikaciu v anglickom jazyku, na tomto projekte si ho uzijes az az. Kludne sa moze stat, ze vycestujes do Londyna pripadne do New Yorku. Ak nie si z Kosic alebo okolia, vieme sa v pohode dohodnut na specialnom rezime tak, aby si kazdy den nemusel chodit do officu.

Je toho ovela viac … ak je niekde nejaky Drupalista, hlas sa! :slight_smile:
Petra

To je ta ponuka co koluje internetom za tych smiesnych 1800€?

Zdravim Ivan, neviem aka ponuka koluje za smiesnych 1800. Vobec netusim.