I18n a menu v theme Acquia Marina

Zdravim Vas,

mam problem s ktorym si skutocne neviem rady, dufam ze mi niekto pomoze. :wink: Na svojej stranke mam nahodenu sablonu http://drupal.org/project/acquia_marina zo stranky drupal. Sablona automaticky generuje primarne menu ako zalozky vpravo hore. Vsetko krasne funguje az pokial sa nerozhodnem nahodit jazykove mutacie. Akonahle zapnem modul Internationalization, zalozkove menu zmizne.

Ma niekto podobnu skusenost? alebo vedel by ma niekto aspon nasmerovat kde moze byt problem?

Vdaka

primárne odkazy sa neobjavujú pri žiadnom jazyku ?
skontroluj či máš jednotlivé položky menu (primárne odkazy) nastavené ako nezávislé od jazyka

Vsetky polozky menu zmizli hned po povoleni modulu Internationalization, bez povolenia akychkolvek dalsich prekladov menu a pod… Ked som zapol aj preklad menu, skusil som vyrobit polozku v anglictine, slovencine, aj pre vsetky jazyky, ale nezobrazila sa ani jedna…

Ok takze uz som na to prisiel… Zapnutim spominaneho modulu mi neviem preco zmenilo nastavenia menu primarnych odkazov admin/build/menu/settings kde mi Zdroj pre primárne linky.: nastavilo na ziadny… Uz to frci ako ma… Vdaka za pomoc…