Hooks ako to funguje

Zdravim, neviete neikto poradit ako presne funguju hooks?
Uz sa s tym trapim 3 dni a ziaden vysledok. Mam nainstalovany modul my hook, uc_views a views. Chcem pouzit modul uc_views pairs block. Drzal som sa nejako navodu a manualov a dal som si vygenerovat php kod cez my hook administratora. Tento kod som prilepil do menomojmodul.info, menomojmodul.modul a tiez menomojmodul.views_default.inc. Do tychto suborov som skopiroval php vygenerovane cez my hook. Modul som zapol ale nefunguje to. Po zapnuti custom modulu ktory som si vytvoril som klikol na views modul a zobrazila sa mi taketo hlasenie.

Fatal error: Cannot redeclare sleduj_views_default_views() (previously declared in /www/o/n/u29922/public_html/_sub/nakupy/sites/all/modules/sleduj/sleduj.module:45) in /www/o/n/u29922/public_html/_sub/nakupy/sites/all/modules/sleduj/sleduj.views_default.inc on line 299

“Hooky” sú drupalovské funkcie, pomocou ktorých môžeš dopĺňať vlastnú funkcionalitu k tej štandardnej, drupalovskej. Názov týchto funkcií sa skladá z názvu (tvojho) modulu a identifikátora konkrétneho hook-u, napr. funkcia mojmodul_form_alter() ti dovolí upraviť konkrétny formulár (tento je identifikovaný na základe vstupných parametrov). Viď api.drupal.org.

Neviem presne ako funguje modul myhook, ale z toho čo si napísal sú mi viacmenej jasné dve chyby:

1. Do súboru .info funkcia určite nepatrí.
  2. Chybovú hlášku ti vyhadzuje preto, lebo definuješ funkciu sleduj_views_default_views() dvakrát, takže ju treba vyhodiť buď zo súboru .module alebo .inc.