Hľadáme skúseného drupalistu na externú spoluprácu


#1

Dobrý deň,

hľadáme skúseného drupalistu na externú spoluprácu formou konzultácií na báze hodinovej sadzby; poprípade aj vopred dohodnutých odmien za čiastkové úlohy.

Potrebujeme zabezpečiť import a pravidelný update aktualizovaných dát sťahovaním z externého servra pomocou SQL API. Typ databázy - zdroju dát je PostgreSql. Dáta sa budú sťahovať/updejtovať do databázy, ktorá je samostatná a nastavená ako sekundárna k Drupalu v settings.php.

Dáta naimportované do sekundárnej tabuľky sa budú zobrazovať prostredníctvom Drupalu. Predbežná predstava je, že na import sa použije modul Feeds a príslušný parser, pričom v rámci importu sa pravdepodobne vytvorí entita, ktorá sa bude zobrazovať pomocou Views; alebo cez modul Data, priamo z databázy.
Potrebujeme pomôcť ideovo vymyslieť čo najlepšie riešenie, realizovať implementáciou importu, vybraním a nastavení správneho parseru, nastavením pravidelných aktualizácií. Dáta sa budú zobrazovať pomocou tabuliek a grafov, kde bude treba použiť agregáciu údajov a kde tiež bude pomoc vítaná.

Súčasťou konzultácií bude pravdepodobne aj vytvorenie custom modulu, resp.modulov, ktoré upravujú štandardný drupalovský spôsob fungovania, poprípade pridávajú nové funkcionality. Detaily by sme prebrali s vybraným záujemcom o túto spoluprácu.

Ponuky prosím posielať cez kontaktný formulár alebo email [email protected]

Ďakujem.