Hľadáme Drupalistu pre unikátny a inovatívny webový projekt


#1

Zdravím! :slight_smile:

Hľadáme šikovného človeka, ktorý má aspoň základné znalosti tvorby či úpravy modulov a tém v Drupale.

O čo ide: Snažíme sa vybudovať vôbec prvý crowdfundingový portál v ČR zameraný na neziskový sektor. Máme funkčný web, ktorý je postavený na CMS Drupal. Problém je v tom, že nám nevyhovujú niektoré jeho vizuálne aspekty (inými slovami vyzerá ako z 90tych rokov) a prípadne by sme radi upravili i niektoré technické záležitosti, to však nie je tak akútne. Je to v podstate jediná vec, ktorá nám bráni rozbehnúť to naplno.

web: www.filantros.cz

Koho hľadáme: Nadšenca, ktorý je ochotný podieľať sa na tvorení niečoho, čo tu doteraz ešte nebolo! Potrebné úpravy sú prácou na pár hodín, no nebránime sa i dlhodobejšej spolupráci.

Ide o neziskový projekt, z krátkodobého hľadiska preto nesľubujeme žiadnu finančnú odmenu, no jedná sa o veľmi ambiciózny projekt s veľkým potenciálom a taká referencia sa v CVčku nikdy nestratí :wink: + je to priestor pre vašu realizáciu.

Viac info:

e-mail: matejzeliska(at)gmail(dot)com
icq: 327339844
facebook: facebook.com/matejz (kľudne si ma pridajte :-))

Díky moc za každú odpoveď, rovnako budeme vďační i za akékoľvek komentáre a pripomienky. A ak aj sami o našu ponuku nemáte záujem a viete o niekom, kto by záujem mať mohol, neváhajte a posuňte ju ďalej, dík!