Facebook

Viete mi prosim poradit ako si ciem vlozit na stranku odkaz na facebook- páči sa mi to?
Dakujem

Musíš mať účet na FB, a potom záleží na čom chceš mať tlačidlo páči sa mi to. Na FB vytvoríš pod svojím účtom v záložke reklamy a stránky požadovanú stránku, vyberieš si ten správny typ, povypĺňaš nejaké údaje. Pak v administrácii novo vytvorenej stránky si dáš upraviť ( tlačidlo hore po pravej strane, následne klikneš na marketing, následne klikneš na pridať box páči sa mi to. Potom zase po ľavej strane dole sa Ti zobrazí niekoľko možností, vyberieš si Like buton, vyplníš url, prípadne zmeníš štýl, font a rozmery, dáš Get code, vyhodí Ti tabuľku s kódom, ten následne prekopíruješ na svoj web a máš.
Ak ma pamäť neklame.

Dakujem za radu, k tomuto všetkému som sa dostala len neviem kde to mám prekopírovať aby som na stránku dostala ten obrázok s odkazom na facebook ? :O(

Vytvoríš si blok, tam vložíš kód a následne si v administrácii povolíš zobrazovanie bloku a nastavíš, kde sa má zobrazovať. Inač celé je to tu asi v nesprávnej téme :slight_smile: Aby nás nikto nezd…l