Client-side hierarchical select

Ahojte,

Nahodil som; Client-side hierarchical select
ako viem docielit, aby sa mi lvl 2 hierarchie ukazoval rovno? a nie potom ako vyberem lvl 1.

Dakujem

nikto nic? :frowning:

Ahoj,
a robis to pre Drupal 7 alebo 8? Kazdopadne neviem ci tento modul podporuje chovanie ako by si chcel. Skus popisat ako by si potreboval aby to cele fungovalo a ako to mas nastavene a mozno by som ti vedel doporucit iny sposob / modul ako to docielit.

Ahoj Juraj,

Dakujem ti za tvoju ochotu.

Chcem mat 2-3 dropdowny - viditelne hned(mozu byt disabled). ked sa vyberie Parent - Mozem vybrat Child a ked sa vyberie aj ten mozem vybrat Child urovne 2.

SHS to splna,ale neukazuje mi vsetko naraz. a rad by som docielil,aby mi dropdowny ukazoval hned.

Ahoj,

nevedel by si mi nieco odporucit?

Ahoj,
ja som na teba uplne zabudol. Po dovolenke sa mi nejako nakopilo povinnosti. Ale zajtra po obede sa na to pozriem, len mi prosim este napis ci to riesis pre Drupal 7 alebo 8.

dik

Ahoj,

Drupal 8

Ahoj,
no pozeral som to a podla mna to len tak nedocielis nastavenim. Budes si musiet napisat nejaky javascript ktory by ti tam tie prazdne Disabled selecty doplnal. Dalo by sa to urobit ako doplnenie toho SHS modulu.

Neviem na kolko si programovo zdatny ci by si tozvladol alebo nie. V zasade by som ti to vedel naprogramovat aj ja, len horsie je to z casoveho hladiska, lebo mam toho dost vela.

Inak ak sa mozem spytat aky to tam ma vlastne uzitok ze to tam je hned? Resp vies mi aj poslat stranku ak je niekde dostupna na ktorej to robis?

Juraj

Ahoj,

to viem. a iny modul co by mi to vedel robit defaultne som nenasiel, alebo mi nefugnoval. Programovat programujem minimalne… iba v robote(som BWckar), ale nie javascript. Kolko by to u teba stalo dorobit?

Ahoj,
napis mi prosim na [email protected], alebo rovno zavolaj na 0907 308 032 a dohodneme sa. lebo potreboval by som blizsie vediet ako presne to chces pouzit a ako sa to ma presne chovat.

Ahoj,

Nakoniec sa mi to podarilo docielit patchom pre cshs