Bug s vyhľadávaním

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť? Mám problém s vyhľadávaním. Vždy keď potvrdím vyhľadávanie vyhodí výsledok: “Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej 2 znakmi.”
Web som preindexoval a spustil aj cron.php a stále to isté vypisuje.
Verzia D: 5 x

Ďakujem za pomoc.

Dobry den,
s D5 velmi skusenosti nemam, zacinal som na D6, ale z toho co popisujete mi to nepride ako problem toho ze web nie je naindexovany, ale ze sa vyhladavany vyraz nedostane spravne alebo vobec do funkcie ktora vyhladava v databaze. Skusil by som pozriet ci nie je nejaky vlastny hook ktory to zle spracovava formular alebo pretazenie v teme.
A osobne by som aj zvazil aj migraciu webu na Drupal 8 nakolko Drupal 5 je uz davno nepodporovany.

Ďakujem za odpoveď.
Na migráciu sa chystám.
Neoplatí sa už skôr D9? Mala by byť k dispozícii release 3. júna 2020.

V zasade Drupal slubuje, ze prechod z D8 na D9 bude rovnaky ako standardny update ak pouzivate len aktivne moduly ktore su na Drupal 9 pripravene. To znamena ze nepouzivaju deprecated metody. Vacsina modulov je pripravena co som pozeral. Takze po tejto stranke je to skor na was ci budete cakat na D9 alebo zmigrujete hned do D8.

No to ešte musím naštudovať ako zmigrovať obsah z D5 na D8.
Pre zaujímavosť posielam link: www.sportency.sk. Tu mi nefunguje vyhľadávanie, čo je dosť prúser v encyklopedickom systéme :slightly_smiling_face:

Ďakujem za rady.