Blok s pripravovanými akciami

Ahojte,
mám blok s pripravovanými akciami cez views, kde mám nastavený filter podľa pola dátum konania akcie… Pri doplnení akcie, pri nejakej zmene akcie filter funguje okamžite, bez problémov. Problém mám, že ked akcia už skončí, aj tak sa mi skončená akcia zobrazuje v bloku. Stačí sa iba prihlásiť a odhlásiť na web a blok sa “aktualizuje” a už zobrazuje iba akcie v budúcnosti… na vyčistenie cache som skúšal aj moduly Block cache, Cleaner. Bez zmeny…
Vie ma prosím niekto usmerniť? ďakujem

Ahoj,
problem je s cachovanim. Defaultne ma views zapnutu Tag based caching. Cize ten tvoj blog sa zobrazuje z cache. Mas viacero moznosti ako to fixnut, ale podla mna by ti mohlo stacit len zmenit v danom views cachovanie na Time based a nastavit interval podla tvojej potreby resp ako rychlo chces aby zmizli akcie ktore sa uz konali (napr na 1 den alebo 1 hod). Vo viewse najdes to nastavenie v pravom stlpci Advanced skoro na spodku.

Dakujem, to mam nastavene ako pises na Time based 1h/1h… Tiez som pocital s tym, zeby to mohlo pomoct…

A nepomohlo ti to? Cize aj po hodine ti ten blok zobrazuje stale zobrazuje stary obsah?

Pomohlo a aj nepomohlo… :wink: Už ked som si myslel, že mi to funguje, tak vzápätí znovu prestalo… Po viac ako týždni testovania som si všimol, že ak je akcia viacdňová, tak tam filter funguje správne. Problémy sú pri jednodňových akciách (value = end_value). V príspevku som sa nezmienil, že sa jedná o pole date_range… Pravdepodobne vtom bude ten háčik…