Article - teaser - obrazok

Ahojte,

V node mam field - image. Ako viem tento field nadstavit? Napr. Ratio obrazku, velkost a scalovanie?
V image styles mam 3 typy obrazkov, ale nikde som nevyberal typ obrazku. Ako to vsetko funguje ? Kde viem nadstavit aby sa napr. teaser pouzival obrazok Thumbnail ?

Dakujem za kazdu radu!!!

Ahoj,
nastavuje sa to v:
Structures => Content types => [tvoj content typ] =>Manage display
tu si vies nastavit ake polia sa maju zobrazovat pre rozne zobrazovacie mody (default, teaser, …). pri poli typu obrazok si vies nastavit Format (obrazok, colorbox, URL, …) a uplne vpravo v riadku uvidis ikonku nastavenia. Na tu kliknes a tam si vies nastavit aky image style chces aby sa pouzival.

vid nahlad:

Ďakujem veľmi pekne!! ešte by ma ,ale zaujímalo, kde môžem nadstaviť “Title”. Rad by som ho renderoval ako ostatne FIELDY. bohužiaľ sa mi to vetví v node–teaser.html.twig na {{content}} (ten mi da všetky fieldy okrem title) a potom {{title prefix}} ktorý mi už dá konkrétne title label cez {{label}}. Viem to v drupale dako “ohnúť”, aby som aj s article TITLE robil ako s fieldom?

http://kiwimind.com/drupal8-field-title/ - nasiel som resenie. Bohuzial neviem co s tym :slight_smile:

Ahoj,
no musel by si si napisat svoj modul a pouzit v nom ten kod. Ale podla mna mozes skusit tento hotovy modul:

ten by mal robit presne to co by si ty potreboval.

Ku Title sa vies dostat ako {{ label }}