Ako sa naucit robit temy?

Dobry den poradili by ste mi nejaku knihu alebo nieco ine zamerane na tvorbu tem pre Drupal 7 ?
Neni som uplny lajk v tejto oblasti ale pri niektorych veciach sa stracam a nechapem ako v drupale funguje a tak by som chcel ci uz stranku alebo knihu zameranu na jednotlive stranky .tpl.php a ine…

Ale by som rad vedel ako ste sa to vy naucili ak to neni tajomstvo.

Dakujem !

Toto si už čítal?
http://www.drupal.sk/node/679

hej ale to je nic dokonca som si kupil knihu drupal 7 ale tam je to tiez len takto slabo popisane ja potrebujem nieco poriadne nie len nejaky malicky urivok :frowning: a nikto mi nikdy nechce poradit nech napisem kde napisem nik a uz ma nebavi vsetko sa sam ucit :frowning:

1. A aké skúsenosti máš? html/css/javascript/jQuery/php/drupal - čo z toho ovládaš a na akej urovni? Ťažko Ti niekto odpovie, ak nie je jasné, čo vieš a čo nie…
  2. A na čom si sa zasekol? Pozerám na Tvoju históriu (http://drupal.sk/user/1803/track) a nič ohľadom tém tam nevidím.
  3. Akú knihu máš? Kníh o Drupale je množstvo, dokonca aj ak myslíš na knihy v češtine tak, ja viem o nikoľkých

Všeobecne:
V rámci SDA (Slovenskej Drupal Asociácie) sa nejaké školenia možno robiť budú - hlavne záleží asi aj na záujme. Mal by si o také školenie záujem, aj ak by bolo platené?

Nájde sa tu viac ľudí, ktorí by mali záujem o školenie?

1. HTML, CSS, Zaklady PHP

2. V histori nenajdes nic lebo som sa zatial samouk a nikde sa nevypytovavam lebo vzdy je to odpoved ze to by si aj opica vygooglila alebo ziadnu odpoved nedostanem.

3. Mam knihu od Jana Polzera o Drupal 7.

A skolenie by zalezalo kedy? kde? proste od viacej faktorov.

Polzerove knihy su lahke citanie. Obcas si musis domysliet. Knihy, do hlbky sa zaoberajuce themingom vsak najdes akurat v anglictine. Najprv sa musis naucit kostru temy. Potom zacni rozoberat nejaku zakladnu temu. Nasledne si donej vkladaj funkcie co neobsahuje. Nejaky uplne komplexny tutorial som nikdy nikde nenasiel. Vela je toho na D6 a stare moduly. Tema pre D7 sa vytvara trochu zlozitejsie ako pre D6. Mrkni si videa na lynda.com. Ked uz sa do toho pustis, tak to rob pravidelne. Najlepsie je tyzden vkuse. Prerusovanie je kontraproduktivne.

Ja som za skolenia. Uvazoval som, ze by som chodieval na tie v Brne, ale je to v zlom termine. Pokial za to nebudete chciet stovky eur, tak by sa to mohlo ujat.

diky za stranku vyzera byt super…
A s hentym suhlasim tie knihy od Polzera to je len take okrajove.
Najlepsie keby som ovladal perfektne anglictinu ale to je teraz tazsie a na skole sa mi to nedalo naucit lebo to bolo nanic ked sa kazdym rokom striedali anglinarky :smiley: ale nejaku ju musim vtrepat a este raz diky za stranku urcite pomoze (dufam).

Teraz sa to ucim stylom pokus,omyl s temou ZEN